Online Auktion 30 november

Realtids online auktion den 30 november kl 19:00. Uthämtning sker 1 dec till 5 dec. 30 november visning 14:00 till 16:00 på Industrigatan 2A, Trosa.

Avslutat rop
40 kr

Diverse köksutrustning + en kokosnöt

Avslutat rop
10 kr

Stor whiskeyflaska med ställning.

Avslutat rop
Osåld

Universalfäste för väggmontreing av skärm

Avslutat rop
Osåld

Lampa av trädrot

Avslutat rop
100 kr

Minora i mässing, stämplad malm på undersidan

Avslutat rop
Osåld

Ikea Bjurford ben, både långa och korta

Avslutat rop
30 kr

Innebandyhjälm

Avslutat rop
40 kr

Grovdammsugare, slangen fattas

Avslutat rop
50 kr

Ask dammsugare

Avslutat rop
50 kr

Byrå 80 x 48 x 78 cm

Avslutat rop
220 kr

Antik kinesisk telåda, har lite skador baktill.

Avslutat rop
Osåld

Japansk rökelsehållare

Avslutat rop
Osåld

Glassvan och glasfåglar

Avslutat rop
50 kr

Pepparkvarn med saltkar i teak

Avslutat rop
Osåld

Fat och kopp blå blom

Avslutat rop
Osåld

Kosta boda vas

Avslutat rop
Osåld

Kniv och brevkniv

Avslutat rop
Osåld

Två glasvaser

Avslutat rop
110 kr

Isbjörn askfat/skål

Avslutat rop
50 kr

Pepparkar Porsgrund

Avslutat rop
110 kr

Snusdosa i ben

Avslutat rop
110 kr

Äldre Kalle Anka i plast

Avslutat rop
200 kr

Schatull med tre flaskor, nyckel finns, har en skada på sidan.

Avslutat rop
50 kr

Ölkrus 1 liter

Avslutat rop
50 kr

Metalltallrik och två smyckesägg

Avslutat rop
50 kr

Italiensk bordslampa

Avslutat rop
Osåld

Två större tyska figuriner

Avslutat rop
Osåld

Fyra munblåsta glas Ahlens

Avslutat rop
70 kr

Kalle Anka tidningar 70-talet och nyare

Avslutat rop
Osåld

Samlar figurin Kalle Anka

Avslutat rop
Osåld

Diverse porslin, bla Arabica

Avslutat rop
Osåld

Diverse souvenirer

Avslutat rop
50 kr

Ljuskrona i mässing

Avslutat rop
50 kr

Äldre kaffekvarn

Avslutat rop
Osåld

Hängande ljustake

Avslutat rop
Osåld

Mässingsföremål

Avslutat rop
Osåld

Två äldre flaskor, en med Bellman

Avslutat rop
80 kr

Två glasvaser

Avslutat rop
120 kr

Nysilverföremål

Visar 48 av 246 objekt

20%