Online Auktion 25 januari

Realtids online auktion den 25 januari kl 19:00. 25 jan visning 14:00 till 16:00 på Industrigatan 2A, Trosa. Uthämtning sker mån-tos veckan efter.

Startar 19:00
50 kr

Röda blommor 24 x 33 cm

Startar 19:00
30 kr

Två röda blommor 24 x 33 cm

Startar 19:00
30 kr

Blå spegel 35 x 51 cm

Startar 19:00
30 kr

Tre tavlor med fåglar, varje tavla är 18 x 22 cm

Startar 19:00
30 kr

Fönster A-L Bäckström 34 x 45 cm

Startar 19:00
30 kr

Marilyn Monroe, 3d tavla 46 x 65 cm, har en mindre skada i hörnet

Startar 19:00
30 kr

Elvis 3d tavla 30 x 41 cm

Startar 19:00
10 kr

Liten tavla Graceland 31 x 16 cm

Startar 19:00
10 kr

Kvinna i båt 31 x 41 cm

Startar 19:00
10 kr

Change your thougts 32 x 35 cm

Startar 19:00
30 kr

Tulpaner Helge Rehnström 26 x 30 cm

Startar 19:00
10 kr

Tavla med frukter 53 x 27 cm

Startar 19:00
10 kr

Tavla kaffe och te muggar 52 x 27 cm

Startar 19:00
10 kr

Budda tavla 40 x 40 cm

Startar 19:00
30 kr

Marilyn Monroe, tryck 40 x 40 cm

Startar 19:00
10 kr

Liten tavla med änglar 21 x 17 cm

Startar 19:00
10 kr

Elvis med gitarr 30 x 30 cm

Startar 19:00
10 kr

Elvis solnedgång 30 x 30 cm

Startar 19:00
30 kr

Oljemålning Raui 70 x 58 cm

Startar 19:00
50 kr

Havsvik oljemåling  76 x 66 cm , kanske signerad i hörnet

Startar 19:00
800 kr

Vinterlandskap Bert Österlund 78 x 66 cm

Startar 19:00
10 kr

Stor litografi, 85 x 65 cm, har lite fuktskador

Startar 19:00
10 kr

Abstrakt tryck 1, 52 x 72 cm

Startar 19:00
10 kr

Strand tryck , 52 x 72 cm

Startar 19:00
30 kr

Hibuscus tavla 37 x 52 cm

Startar 19:00
30 kr

Älgar etsning Axel Österberg, signerad 67 x 53 cm

Startar 19:00
30 kr

Växt K Bergqvist, 55 x 64 cm

Startar 19:00
30 kr

Björk målning 62 x 54 cm, signerad

Startar 19:00
4 000 kr

 Leonard Wiedh. olja på duk, signerad, 44 x 64 cm. Följerätt,  70 x 100 cm

Startar 19:00
500 kr

Kopia av "Stridande tjädertuppar", originalmålning från Ferdinand von Wright av V. Ahlborg 71 x 56 cm

Startar 19:00
50 kr

Roma, kolorerat kopparstick 67 x 35 cm

Startar 19:00
10 kr

Tavla affish strand 50 x 70 cm

Startar 19:00
10 kr

Tavla affish Peter Evans 44 x 54 cm

Startar 19:00
10 kr

Foto segelbåt 47 x 38 cm

Startar 19:00
30 kr

Sjö Rolf Nordengren, Litografi 55/250 , 45 x 35 cm

Startar 19:00
10 kr

Fotografi, troligen Tony Jonasson, 54 x 43 cm, ramen lagad

Startar 19:00
30 kr

Solsida pastellmålning 39 x 34 cm signerad

Startar 19:00
30 kr

Grafiskt blad av litauiske konstnären Vytautas Kasiulis 36 x 44 cm

Startar 19:00
30 kr

Fotografi sjö Tony Jonasson 53 x 43 cm

Startar 19:00
50 kr

Färgetsning av Ernst Hällgren, Signerad, "Bellmanshuset". 42 x 49 c

Startar 19:00
1 000 kr

Reinhold Ljunggren, Gustav VI Adolf Litografi  51 / 350, 56 x 66 cm Signerad av Ljungren och Kungen

Startar 19:00
2 000 kr

Reinhold Ljunggren, Färglitografi Diana vid Julafton, 108/350

Startar 19:00
30 kr

Marilyn Monroe, tryck 41 x 41 cm

Startar 19:00
50 kr

Nygatan 17 provtryck 2/5 Bo Westerberg Gren, 57 x 49 cm

Startar 19:00
50 kr

Skeppsmelin provtryck 5 av 5 Bo Westerberg Gren, 57 x 49 cm

Startar 19:00
10 kr

Asiatiskt målning, liten skada i hörnet, oramad

Startar 19:00
10 kr

Olja på pannå G. Hed Oramad, 55 x 38 cm

Startar 19:00
50 kr

Litografi signerad nr 229 / 350, 46 x 62 cm

Visar 48 av 299 objekt

16%