Online Auktion 11 januari
Realtids online auktion den 11 januari kl 19:00. 11 jan visning 14:00 till 16:00 på Industrigatan 2A, Trosa. Uthämtning sker 12 till 16 januari.
Stavar och ispik, ispiken har inbyggd kompass
Större reseväska i tyg 44 x 27 x 75 cm
Mindre resväska 34 x 21 x 60 cm
Större konjakskupa, har ett litet nagg i kanten
Två glasvaser, en har ett nagg på kanten
Vas, Per-Olof Holmén, Klosterkeramik, Ystad
Glas Luminarc, de största har nagg på kanten.
Porslinsduva / vas, portugal
Porslinsduva att hänga upp, Guldkroken
Tavla med porslinsflickor.
Skål i nysilver med glasskål
Koppar och fat Rörstrand
Kristallvas från orrefors, flicka med fiol, signerad
Glas att hänga i fönstret med snögubbe
Fönsterlampa design Elfwing
Fönsterlampa design Elfwing
Två porslinsduvor / vaser
Glassbägare, två är samma sort den tredje en annan
Två karotter Gustavsberg Rustik
Diverse porslin Guldkroken
Te - Kaffeset design Signe Mellin Boda Nova
Te - Kaffeset design Signe Mellin Boda Nova 2
Visar 48 av 281 objekt