Online Auktion 11 januari

Realtids online auktion den 11 januari kl 19:00. 11 jan visning 14:00 till 16:00 på Industrigatan 2A, Trosa. Uthämtning sker 12 till 16 januari.

Startar 19:00
30 kr

Stavar och ispik, ispiken har inbyggd kompass

Startar 19:00
30 kr

Strykbräda

Startar 19:00
10 kr

Diverse korgar

Startar 19:00
30 kr

Kaffepetter i koppar

Startar 19:00
30 kr

Större reseväska i tyg 44 x 27 x 75 cm

Startar 19:00
30 kr

Mindre resväska 34 x 21 x 60 cm

Startar 19:00
30 kr

6 coupeglas

Startar 19:00
30 kr

Cykelställ för bil

Startar 19:00
50 kr

Vas från Helsingborg

Startar 19:00
30 kr

Äldre kaffetermos

Startar 19:00
30 kr

Större konjakskupa, har ett litet nagg i kanten

Startar 19:00
30 kr

Liten duva Guldkroken

Startar 19:00
50 kr

Fågel figurin

Startar 19:00
50 kr

Tuppvas, Guldkroken

Startar 19:00
50 kr

Äldre senapsburk ESA

Startar 19:00
30 kr

Två glasvaser, en har ett nagg på kanten

Startar 19:00
50 kr

Vas, Per-Olof Holmén, Klosterkeramik, Ystad

Startar 19:00
50 kr

Skål med en fisk

Startar 19:00
50 kr

Vas Gabriel Keramik

Startar 19:00
50 kr

Bägare i porslin

Startar 19:00
90 kr

Smidesljustake

Startar 19:00
50 kr

Glas Luminarc, de största har nagg på kanten.

Startar 19:00
50 kr

Grönt uppläggningsfat

Startar 19:00
30 kr

Porslinsduva / vas, portugal

Startar 19:00
50 kr

Porslinsduva att hänga upp, Guldkroken

Startar 19:00
50 kr

Tavla med porslinsflickor.

Startar 19:00
50 kr

Skål i nysilver med glasskål

Startar 19:00
50 kr

Koppar och fat Rörstrand

Startar 19:00
50 kr

Kristallvas från orrefors, flicka med fiol, signerad

Startar 19:00
50 kr

12 assietter Minton

Startar 19:00
50 kr

Irish coffe glas

Startar 19:00
50 kr

Glas att hänga i fönstret med snögubbe

Startar 19:00
50 kr

Fönsterlampa design Elfwing

Startar 19:00
50 kr

Fönsterlampa design Elfwing

Startar 19:00
50 kr

Två porslinsduvor / vaser

Startar 19:00
10 kr

Glassbägare, två är samma sort den tredje en annan

Startar 19:00
50 kr

Två karotter Gustavsberg Rustik

Startar 19:00
50 kr

Lockskål med häst

Startar 19:00
50 kr

Diverse porslin Guldkroken

Startar 19:00
50 kr

Te - Kaffeset design Signe Mellin Boda Nova

Startar 19:00
50 kr

Te - Kaffeset design Signe Mellin Boda Nova 2

Visar 48 av 281 objekt

17%