9852. Vattenpolomatch litografi signerad
Vattenpolomatch litografi signerad nr 160 / 350 , 61 x 47 cm
Realtids online auktion den 7 december kl 19:00. Uthämtning sker 8 dec till 12 dec. 7 dec visning 14:00 till 16:00 på Industrigatan 2A, Trosa.
Auktionen startar om 2 dagar 20 tim25 januari 2026 19:00
Startbud 50 kr
Budgivning
- Inga bud att visa