Reinhold Ljunggren, Gustav VI Adolf Litografi  51 / 350, 56 x 66 cm Signerad av Ljungren och Kungen

Realtids online auktion den 7 december kl 19:00. Uthämtning sker 8 dec till 12 dec. 7 dec visning 14:00 till 16:00 på Industrigatan 2A, Trosa.

Auktionen startar om 2 dagar 21 tim25 januari 2026 19:00
Startbud 1 000 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 1 150 kr

Budgivning

  • Inga bud att visa