9922. Reinhold Ljunggren, Gustav VI Adolf Litografi, Signerad
Reinhold Ljunggren, Gustav VI Adolf Litografi 51 / 350, 56 x 66 cm Signerad av Ljungren och Kungen
Realtids online auktion den 7 december kl 19:00. Uthämtning sker 8 dec till 12 dec. 7 dec visning 14:00 till 16:00 på Industrigatan 2A, Trosa.
Auktionen startar om 2 dagar 21 tim25 januari 2026 19:00
Startbud 1 000 kr
Budgivning
- Inga bud att visa