Litografi, signerad Bengt Olsson & numrerad 2315/2500, 48 x 64 cm

Auktionen startar om imorgon 19:0025 januari 2026 19:00
Startbud 50 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 58 kr

Budgivning

  • Inga bud att visa