Litografi Fontana de Trevi signerad 6 / 60 - 54 x 43 cm

Realtids online auktion den 21 september kl 19:00. Uthämtning sker 15 till 19 sept. 21 september visning 14:00 till 16:00 på Industrigatan 2A, Trosa. Eller kontakta oss för en visning.

Auktionen startar om 1 dagar 21 tim25 januari 2026 19:00
Startbud 30 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 35 kr

Budgivning

  • Inga bud att visa