Kosta kristallvas signerad Vicke Lindstrand, har ett litet nagg

Budgivning avslutad Avslutat rop

Budgivning

  • 1288
    90 kr
    Sön 23 2025
  • 1084
    80 kr
    Sön 23 2025
  • 1134
    70 kr
    Sön 23 2025
  • 1084
    50 kr
    Sön 23 2025

Auktionsinformation

Realtids online auktion den 23 november kl 19:00. Uthämtning sker 24 nov till 28 nov. 23 november visning 14:00 till 16:00 på Industrigatan 2A, Trosa.