Auktionsobjekt

Ingen sluttid
10 kr

Myggnät för att hänga över säng

Ingen sluttid
10 kr

Fläktskydd

Ingen sluttid
10 kr

Black and decker borrmaskin

Ingen sluttid
10 kr

Lampa och lampskärm

Ingen sluttid
10 kr

Tavla med mås

Ingen sluttid
10 kr

Julkrubba och julstake

Ingen sluttid
10 kr

Skåp med speglar, två av speglarna är spruckna. 95 x 47 x 85 cm

Ingen sluttid
10 kr

Två "Tärna" tallrikar Göteborgs Porslinsfabrik, ena tallriken är lagad, andra har nagg

Ingen sluttid
10 kr

Askfat med båtmotiv

Ingen sluttid
10 kr

Signerad kristallvas, med slipat blommotiv. Troligen Orrefors. Har nagg i toppen.

Ingen sluttid
10 kr

Träföremål

Ingen sluttid
10 kr

Ryggsäck brun

Ingen sluttid
10 kr

Kosta snapsglas Books Nils Holgerson motiv

Ingen sluttid
10 kr

6 Dooleyglas

Ingen sluttid
10 kr

6 dessertskålar

Ingen sluttid
10 kr

Ciao Kaffemuggar

Ingen sluttid
10 kr

Fyra glasfat, har lie olika storlekar

Ingen sluttid
10 kr

Lampa av trädrot

Ingen sluttid
10 kr

Två glasvaser

Ingen sluttid
30 kr

Två större tyska figuriner

Ingen sluttid
30 kr

Fyra munblåsta glas Ahlens

Ingen sluttid
30 kr

Samlar figurin Kalle Anka

Ingen sluttid
30 kr

Woulff-flaska

Ingen sluttid
10 kr

Strykbräda

Ingen sluttid
10 kr

Två tegelpannor målade

Ingen sluttid
10 kr

Gökur, fast med ett par, behöver översyn

Ingen sluttid
50 kr

Plattor för att lägga på balkong eller liknade, ungefär 2 kvadrat

Ingen sluttid
10 kr

Fotpall med lock 50 x 44 x 41 cm

Ingen sluttid
10 kr

Liten pall med lock. Går att öppna förvarades sytillbehör förr.

Ingen sluttid
10 kr

Sex stora Zum Löwen tallrikar Bavaria

Ingen sluttid
10 kr

Hållare för att sätta spön när man ror drag

Ingen sluttid
10 kr

Mindre porslinslampa

Ingen sluttid
10 kr

Telefon Telia Candy

Ingen sluttid
30 kr

Större tomte med lykta, har lite färgbortfall

Ingen sluttid
30 kr

Tomte med pipa och lykta, har färgbortfall på näsan

Ingen sluttid
30 kr

Vas från Helsingborg

Ingen sluttid
10 kr

Äldre kaffetermos

Ingen sluttid
10 kr

Större konjakskupa, har ett litet nagg i kanten

Ingen sluttid
10 kr

Liten duva Guldkroken

Ingen sluttid
30 kr

Fågel figurin

Ingen sluttid
30 kr

Tuppvas, Guldkroken

Ingen sluttid
30 kr

Äldre senapsburk ESA

Ingen sluttid
10 kr

Två glasvaser, en har ett nagg på kanten

Ingen sluttid
30 kr

Vas, Per-Olof Holmén, Klosterkeramik, Ystad

Visar 48 av 10744 objekt

0%